יום שני, 26 בנובמבר 2012

כיסוי חזק לאייפון 5 Ballistic SG Maxx


כיסוי לאייפון 5  Ballistic SG Maxx הכיסוי החזק בעולם לאייפון 5 להזמנות חייגו 072-28-28-236 או כנסו לאתר itel.co.il כיסוי לאייפון 5 למי שמחפש הגנה מקסימאלית הוא עסק מסובך. כיסוי לאייפון 5 צריך להגן על המכשיר היקר מכל נפילה אפשרית, שריטות ומכות, ובה בעת להיות דק ושימושי. אין טעם להניח את האייפון 5 בתוך שכפ"צ עבה או לבנה שתגן עליו מנפילות אם אין אפשרות להניח את המכשיר בכיס המכנסיים. 
כיסוי חזק לאייפון 5 שיכול להוות בחירה מעולה וללא פשרות בין גודל להגנה הוא כיסוי  הבאליסטיק מקס לאייפון 5. זהו כיסוי חזק מאוד שמורכב מארבע שכבות שונות. ראשית יש את מגן המסך הקשיח שמכסה את כל חלקו הקדמי של האייפון 5. זהו אינו מגן מסך דק רגיל אלא ממש תבנית פלסטיק יצוקה שאינה נשרטת. המגן מונח על גבי המסך ומונע ממכות ומשריטות לפגוע במסך העדין של האייפון 5. המגן מעביר איטב את תחושת המסך ואינו פוגע כלל ביכולות הטאץ' של האייפון 5. 
השכבה השנייה היא שכבת הגנה שעשויה מפולימר חצי מוצק. השכבה הזו יצוקה בצורת האייפון 5 ומקיפה אותו מכל צדדיו (פרט למסך כמובן). השכבה הזו מכסה את כפתורי הווליום והכיבוי אך מאפשרת לחיצה נוחה עליהם ויש בה פתחים לגישה נוחה לכפתור הרטט ושקע ההטענה. השכבה מוגבהת מעט כך שהמסך של האייפון 5 אינו מונח על השולחן אלא מעט מעליו, מה שמונע שריטות ומגן על המסך עצמו במקרה של נפילה.
השכבה השלישית היא קליפת פוליקרבונט קשיח. השכבה הזו מיועדת לספוג את העוצמה של כל נפילה עד גובה של לא פחות מ-5 מטרים. המרקם האחורי שלה נוח למגע ומחסופס מעט למניעת החלקה. שכבת ההגנה הרביעית והאחרונה היא הנרתיק העשוי מפוליקרבונט קשיח ומשמש להשלמת ההגנה המעולה של הכיסוי לאייפון 5. על הנרתיק תלוי קליפס פלסטיק שמאפשר הצמדת הכיסוי לאייפון 5 לחגורה בצורה נוחה. מבנה הכיסוי לאייפון 5 מאפשר הגנה ברמה הגבוהה ביותר מנפילות, מכות ושריטות והוא מאפשר לכם לישון בראש שקט בידיעה שהאייפון 5 שלכם בידיים טובות.
למרות ההגנה המקסימאלית שהכיסוי לאייפון 5 מספק הוא דק יחסית וקל משקל. כאשר החזקתי את האייפון 5 ביד יחד עם הכיסוי הוא לא הרגיש מסורבל במיוחד או כבד, להיפך. הכיסוי לאייפון 5 נח בצורה משכנעת מאוד ומגן על המכשיר העדין מכל משמר. העיצוב של הכיסוי לאייפון 5 נאה ולא צעקני מידי - סולידי זה הביטוי שהייתי משתמש בו. 
הכיסוי לאייפון 5 מגיע עם מגן מסך כאמור כך שאנו חוסכים כאן את הקנייה שלו. זהו כיסוי לאייפון 5 מומלץ בחום למי שרוצה הגנה מירבית ללא כיעור המכשיר העדין שלו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה